عضویت
باشگاه مالیات به شما کمک میکند با دوستان زندگی خود همیشه در ارتباط باشید

درباره باشگاه مالیات


يك شبكه‌ اجتماعي يك ساختار اجتماعي است كه از گروه‌هايي عموماً فردي يا سازماني تشكيل می شوند. این شبکه ها  توسط يك يا چند وابستگي‌ به هم متصل‌اند. شبكه‌هاي اجتماعي در بستر يك جامعه اطلاعاتي پيچيده، كاركرد موثر شبكه (همگرايي) را تصوير مي‌كنند.


امروزه، شبكه‌ها یک از عوامل مهم توسعه می باشند . انسان موجودي اجتماعي است. لذا، كاربران با حضور خود، صورتي جديد از تعاملات اجتماعي سنتي را به وجود مي‌آورند. اين امر كاربران را تشويق مي‌كند تا فارغ از هنجارها و ساختارهای پیچیده اداری و تشکیلاتی پا به چنين جامعه‌هاي مجازي بگذارند.


به بيان ديگر، يك شبكه اجتماعي، سايت يا مجموعه سايتي است كه به كاربران این امکان را می دهد كه علاقه‌مندي‌ها، افكار و فعاليت‌هاي خودرا با ديگران به اشتراك بگذارند و بالعکس.


استفاده از خدمات شبكه‌هاي اجتماعي، روز به روز محبوبيت بيش‌تري پيدا مي‌كند. هم اكنون سايت‌هاي شبكه‌هاي اجتماعي، بعد از پرتال‌هاي بزرگي مثل ياهو يا ام‌اس‌ان موتورهاي جست‌وجو مثل گوگل، تبديل به پراستفاده‌ترين خدمات اينترنتي شده‌اند.


بر این اساس، به منظور ایجاد بستري مناسب در حوزه مالیات براي مشارکت حداکثري مردم در تصمیم سازي  و بهره مندي نظام مند از خرد جمعی و دیدگاه­ها و با هدف تصمیم گیري بهینه، همدلی و تقویت روحیه مشارکت در حل مشکلات، ارتباط و هماهنگی بیشتر میان سطوح مختلف جامعه و افزایش همکاري، تقویت و بسط اصل مشورت بر اساس ارزش هاي اسلامی و  اشتراك گذاردن تجربیات و نظرات، ضمن ترويج فرهنگ قرآني اسلامي، «باشگاه مالیات» راه اندازی شد.


باشگاه مالیات یک شبکه اجتماعی تخصصی در حوزه مالیات است.


باشگاه مالیات در اردیبهشت ماه 1393به منظور ایجاد فضایی مناسب برای آشنایی با خبرگان، اندیشمندان، متخصصین و علاقمندان به مبحث مالیات، راه اندازی شد.


 لازم به ذکر است باشگاه مالیات هیچگونه ارتباطی با نظام مالیاتی کشور نداشته و مطالب مندرج در آن صرفاً نظر شخصی کاربران است و استناد قانونی ندارد.